Teenused

august 31, 2021 2022-03-18 15:20

Teenused

Liikuv rehvivahetus

Rehvivahetus pole kunagi olnud lihtsam. Mobirehvi mehaanikud tulevad sinu juurde rehvi vahetama, olenemata sellest, kas oled tööl või kodus. Töötame Tallinnas. Kokkuleppel tuleme ka kaugemale. Jäta lihtsalt võtmed meie tehnikule ja lõõgastu, kuniks sinu rehve vahetakse.

Rehviparandus

Olenemata sellest, kas töötad kodus või veedad aega perega, teame, et sul on paremaid asju teha kui kulutada aega rehviparandusele. Isegi kui rehv on tühi või tasakaalust väljas, on Mobirehvi kohapealne rehviparandus mugavam, aja- ja kuluefektiivsem kui auto parandusse viimine või puksiirauto kutsumine.

Rehvide hoiustamine

Sa ei pea muretsema, kus rehve hooaja väliselt hoiustada. Meie hoolitseme sinu rehvide eest vastavalt nõutud tingimustele ja pakume neile kindlalt kohta. Vajadusel saad rehvid kätte 3 tööpäeva jooksul.

Rehvide müük

Mobirehvis on lai valik erinevaid rehve parimatelt tootjatelt. 25 rehvitootjat, 150 rehvimudelit ja 10 000 erinevat rehvi. Valikus on nii uued kui ka kasutatud rehvid.

Rehvide utiliseerimine

Ära muretse vanade rehvide pärast. Vajadusel utiliseerime vanad rehvid ametlikus jäätmejaamas. Rehvide utiliseerimist pakume ainult koos rehvide vahetusega.
MOBIREHV

Aitame sinu auto tagasi teele.